меню
головна
 
 
 
 
   
  

Догляд за обличчям.

Обличчя

Корекція брів.

Обличчя.

Привабливість жіночої особи багато в чому залежить від кольору і форми брів. Хороша форма розплющує очі і приховує сліди втоми, роблячи погляд молодим. Корекція брів, виправляючи їх форму, допомагає наблизити лінії особи до ідеалу. Але, головне, корекція брів додає подобі велику виразність. Брови дугоподібної форми омолоджують особу і додають йому ясне вираження. Густі і широкі брови роблять особу строгою і навіть суворою. Дуже довгі брови, спадаючі на віка на зовнішніх куточках очей, додають особі сумне вираження і старять.
Корекція брів переслідує мету зробити їх добре обкресленими. В більшості випадків природою дуже гармонійно закладена індивідуальна лінія, яка стає яскравіше вираженою після корекції брів. Звичайно, найрозумніше - провести корекцію брів в косметичному кабінеті або хоч би отримати пораду у візажиста.
Форма для корекції брів підбирається строго індивідуально до форми особи. Для овальної особи найбільш личать дугоподібні брови, для квадратного - довгі, високо підняті брови, можна і злегка дугоподібні. При корекції брів на круглому обличчі краще віддати перевагу бровам, підведеним вгору і на кінці декілька закруглені, а на довгастому обличчі - прямі, віддалені від перенісся. Важливим елементом корекції брів є їх довжина і висота. Брови повинні починатися і закінчуватися в певних крапках. Аби визначити місце початку брови, слід прикласти олівець по лінії від крила носа до внутрішнього куточка ока. На продовженні цієї лінії вгору і лежить початок брови. Найвища точка брови при корекції брів планується на продовженні лінії від центру верхньої губи через зіницю до брови. Для визначення кінця брів олівець встановлюють на лінії від крила носа до зовнішнього кута ока. Кінець брови знаходиться в крапці, де олівець торкнеться брови. Зовнішній кінець брови не має бути нижче внутрішнього, інакше створиться сумний вираз обличчя.
Для корекції брів використовуються хороший пінцет із закругленими кінчиками, маленька щітка для змахування видалених волосків і ватяні тампони. Руки мають бути чистими, тому їх миють з милом, а пінцет протирають спиртом. Шкіру під бровами змащують кремом, аби краще ковзав пінцет. Шкіру оброблюваної ділянки під час корекції брів слід тримати злегка натягнутою. Висмикують волоски від внутрішньої частини брови до зовнішньої, по напряму зростання волосся за межами запланованого контуру. Чим вище розташована лінія брів, тим ока здається більше, тим красивіше особа в цілому. Тому верхню лінію не слід знімати навіть тоді, коли вирішено зробити тонкі брови, що вимагають бездоганної форми. Закінчивши процедуру корекції брів, шкіру протирають спиртним лосьйоном, змочивши ватяний тампон. Для того, щоб пом'якшити біль при корекції брів, можна за 5-7 хвилин до процедури накласти на брову тампон, змочений гарячою водою або навіть знеболюючим препаратом, бензокаін, що містить. Аби зняти червоність після корекції брів - тампон з холодною водою.
Коли проведена корекція брів, можна скористатися і всілякими косметичними засобами, аби закріпити форму і додати бажаний колір: фіксуючими гелями, олівцями, що коректують, порошками або тінями. Олівці і тіні краще вибирати в тон своєму волоссю або на 1-2 відтінки темніше.
Підфарбовувавши брови олівцем або тушшю, необхідно дотримувати наступні правила: не проводити по лінії брів одну рівну рису, краще гостро вигостреним олівцем нанести легкі штрихи, що імітують волоски. Недостатньо густі брови забарвлювати тушшю по напряму зростання волосків. Але і тут потрібна міра, сильно нафарбовані брови роблять особу вульгарною.
Для того, щоб зафіксувати брови, знадобляться спеціальні гелі. Вони упаковані в компактні тюбики і забезпечені щіточкою. Досить витягувати щіточку з гелем і одночасно з розчісуванням надати бровам бажану форму. Безбарвні гелі фіксують форму і додають блиск темним бровам. Гелі відтінків допоможуть фарбувати світлі брови і зафіксувати їх форму.
Світлі брови можна піддати і хімічному забарвленню, яке тримається 3-4 тижні. Косметолог, безумовно, зробить це краще всього - фарбники, які він застосовує, тримаються довшим, тому що препарати для вживання в салонах містять велику дозу перекису водню. Найрадикальніший спосіб корекції брів - перманентний макіяж. Від фарби і глибини її розташування залежить, на скільки вистачить намальованих брів - від шести місяців до трьох років. Це відмінний вихід при тонких рідких бровах - татуаж майстерно імітує справжні волоски.
Який би спосіб корекції брів ви не вибрали, пам'ятаєте, що сучасна мода не диктує суворих правил у формі брів. Тому, найправильнішим при корекції брів, залишатиметься вірним власним уявленням про красу і скористатися допомогою професіоналів.

 

Пропонуємо  
Copyright © 2009

Україна. м. Гайворон.